makrama-bingo-zglowawsznurkach
Wiedza ogólna

Makramowe BINGO – motywująca zabawa dla każdego

W kalendarzu już jesień a to znaczy, że zaczyna się sezon na wyplatanie. To właśnie o tej porze roku mamy więcej czasu na tworzenie makram. To czysta przyjemność, gdy można się kreatywnie wyszaleć w chłodne wieczory w towarzystwie rozgrzewającej herbaty i pachnących świec. Mam nadzieję, że masz spory zasób energii do działania, bo mam dla Ciebie coś specjalnego. Czytaj dalej a dowiesz się jak w ciekawy sposób zrealizować swoje makramowe plany.

Poza tym już niedługo święta i szukanie prezentów dla najbliższych. Pewnie wiesz, że te tworzone własnoręcznie trzeba zaplanować z wyprzedzeniem. 

W związku z tym wpadłam na spontaniczny pomysł, aby troszkę Was zmotywować do działania i wyplecenia wszystkich swoich sznurkowych celów. Stworzyłam listę projektów makram, które możesz zrealizować w najbliższym czasie oraz wersję pustą, którą możesz wypełnić samodzielnie.

Pamiętaj, że to tylko inspiracja, ale prawdziwą pracę musisz wykonać już Ty! 🙂

Makramowe bingo - co i jak?

makrama-zglowawsznurkach-jesien

O co właściwie chodzi w tej całej zabawie? 

BINGO to znana na całym świecie gra, która polega na wykreślaniu liczb na tarczy z liczbami. Wygrywa ten, kto uzbiera rząd liczb lub całą tarczę.

Taka plansza liczb w naszym przypadku została zastąpiona projektami makram takimi jak łapacz snów, brelok, ozdoba na choinkę itd.

Wykonaj wszystkie makramy i wykreśl wszystkie pola na tarczy BINGO.

Podejmujesz wyzwanie? Jeżeli uda Ci się wykonać wszystkie projekty do końca roku – koniecznie daj znać! Czekam z niecierpliwością na zdjęcia plansz i makram.

Poniżej znajdziesz dwie wersje zabawy do druku, które możesz pobrać ZA DARMO!

Inspiracje makram

Poniżej znajdziesz kilka inspiracji, które mogą Ci pomóc w BINGO.

Mam nadzieję, że dzięki temu prostemu sposobowi zmotywuję Cię i realizujesz wszystkie swoje plany!

Pozdrawiam Cię gorąco i życzę długich, jesiennych wieczorów pełnych kreatywnego tworzenia!

Agata Z głową w sznurkach