torba na ramię z makramą z głową w sznurkach
DIY

Torba na ramię z makramą

Torba na ramię z makramą to naprawdę doskonały dodatek do lekkich stylizacji w stylu boho. Może na pierwszy rzut wygląda na skomplikowany projekt, ale uwierz mi na słowo, że to złudzenie. Wystarczy kilka prostych splotów i umiejętność przyszycia całości do bawełnianej torby. Wiem, że z tym sobie poradzisz.

Film instruktażowy z makramową torbą już od dawna “śmiga” na kanale YouTube i nie wiem jakim cudem zapomniałam dodać wpis na blogu. Czym prędzej naprawiam ten błąd! 🙂 Miłego tworzenia!

Torba typu shopper ze sznurka

torebka na ramię z makrama z głową w sznurkach

Poniżej wypisuję materiały, które przydadzą Ci się do stworzenia takiej makramowej torby. Pamiętaj, że sznurek i inne akcesoria do makramy znajdziesz w moim sklepie Z głową w sznurkach.

Ponadto, poniżej przedstawiam Ci listę splotów, których użyłam do stworzenia wzoru ze sznurka:

Torba na ramię z makramą - zobacz film instruktażowy

Wzór jest klasyczny i uroczy. mam nadzieję, ze Ci się spodoba i postanowisz wypleść taką torbę razem ze mną. Poniżej zamieszczam film, w którym krok po kroku pokazuję jak wykonać torebkę z makramą. Zapraszam do oglądania i wyplatania!

Dziękuję za oglądanie. Koniecznie podziel się zdjęciem swojej torby na Instagramie oznaczając je @zglowawsznurakch lub wysyłając je na mojego maila.

Życzę wspaniałego dnia,

Agata Z głową w sznurkach