makramowe ozdoby choinkowe warsztaty online z głową w sznurkach
DIY

Makramowe ozdoby choinkowe – warsztaty online

Makramowe ozdoby choinkowe cieszą się coraz większą popularnością. Coraz więcej z nas chce spróbować swoich sił w makramie czy w jakimkolwiek rękodziele. Nic dziwnego! Przecież tworzenie daje tyle przyjemności, relaksuje i daje ogrom satysfakcji. Pamiętam jak dziś, gdy zaczynałam nagrywać filmy instruktażowe na swój kanał na YouTube. Wtedy jeszcze nie planowałam żadnych relacji na żywo. Było to dla mnie nie do pomyślenia, żeby prowadzić coś na żywo. Jednak, po jakimś czasie na tyle oswoiłam się z kamerą, że łatwiej mi było pokonać lęk przed wystąpieniem i postanowiłam zorganizować 3 dniowe warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych ze sznurka. Tutaj znajdziesz relację z pierwszego dnia tego twórczego wydarzenia.

Zobacz również warsztaty:

Makramowe ozdoby choinkowe - co będzie potrzebne?

ozdoby choinkowe ze sznurka makrama z głową w sznurkach

Do wykonania ozdób z warsztatów będą Ci potrzebne:

oraz

W trakcie warsztatów pokazuję jak wykonywać pętle mocujące, węzeł rybacki, węzeł płaski oraz żebrowy.

Tymczasem podaję listę dekoracji, które razem wykonaliśmy lub wykonamy(jeżeli jeszcze nie widziałaś/eś relacji z wydarzenia):

  • choinka
  • gwiazda
  • makrama na cynamonie
  • makrama na kółku
  • makrama na kole

Zapraszam do wspólnego wyplatania i spędzenia miło czasu 🙂

Makramowe ozdoby choinkowe - warsztaty - zoacz relację z wydarzenia

Dołącz do 97 tysięcy osób, które brały udział w kreatywnych warsztatach, na których wspólnie robiliśmy makramowe ozdoby choinkowe.

Dziękuję za wspólne wyplatanie. Koniecznie pochwal się efektami oznaczjąc zdjęcie na Instagramie @zglowawsznurkach i #dzieńdumy.

Ściskam gorąco,

Agata

%d bloggers like this: