aniołek ze sznurka makrama ozdoba świąteczna
DIY

Jak wykonać aniołka ze sznurka?

Święta już tuż, tuż! Szczególnie dla tych, którzy zajmują się tworzeniem rękodzieła. Żeby stworzyć prezent własnoręcznie potrzeba naprawdę dużo czasu. Trzeba wcześniej przygotować sobie wszystkie materiały i zaplanować cały projekt. Jeśli nie masz wizji na swoją świąteczną ozdobę ze sznurka – przychodzę z pomocą i pokazuję jak wykonać aniołka ze sznurka.

Dwa lata temu przeprowadziłam 3 dni warsztatów online, na których wspólnie tworzyliśmy ozdoby choinkowe, aniołka oraz choinkę. Wydarzenie cieszyło się i nadal cieszy ogromnym zainteresowaniem. W tym artykule pochylam się dokładnie nad aniołkiem ze sznurka a tutaj znajdują się odnośniki do pozostałych dni warsztatowych!

Zobacz również warsztaty z:

  • dekoracji choinkowych.
  • tworzenia makramowej choinki

Jak wykonać aniołka ze sznurka?

Do wykonania aniołka ze sznurka nie potrzeba wiele umiejętności, więc wiem, że na pewno sobie poradzisz. Oczywiście kolor sznurka dobierz względem swoich upodobań. Ja użyłam tego w kolorze naturalnym oraz sznurka dekoracyjnego w kolorze złotym. Poniżej znajdziesz wszystkie materiały, narzędzia i sploty, które niewątpliwie będą przydatne w tym projekcie.

aniołek ze sznurka makrama ozdoba świąteczna

Co będzie Ci potrzebne?

Oto lista materiałów:

Dodatkowo warto zapoznać się z takimi węzłami makramy jak:

Poza tym przydadzą Ci się również:

Zobacz na filmie jak wykonać aniołka ze sznurka

Tutaj znajduje się relacja z warsztatów – w dwóch częściach a zatem zachęcam Cię do dołączenia i wspólnego tworzenia rękodzieła. Z pewnością będzie to chwila relaksu i spokoju. Zrób sobie ulubioną herbatkę i działamy! A później ciesz się własnoręcznie wykonaną ozdobą:)

Nie zapomnij później pochwalić się swoją pracą oznaczając zdjęcie na Instagramie @zglowawsznurkach oraz #dzieńdumy. Możesz również wysłać mi zdjęcie na maila biuro@zglowawsznurkach.pl PowodzeniaT

Aniołek część 1.

Aniołek część 2.

Mam nadzieję, że tworzenie aniołka Ci się spodobało i to nie będzie Twoja ostatnia przygoda z makramą. 

Dzięki za dzisiaj!

Ściskam,

Agata Z głową w sznurkach

%d bloggers like this: